Usługi

Linie ubezpieczeń

Plany emerytalne

O nas

Współpraca

Usługi doradcze

Łączymy specjalistyczną wiedzę z rynku krajowego i międzynarodowego oraz wieloletnie doświadczenie z nastawieniem na realizację potrzeb Klientów.

Linie ubezpieczeń

Posiadamy rozległą wiedzę merytoryczną i niezbędne doświadczenie do tworzenia optymalnych programów ubezpieczeniowych.

Plany emerytalne

Pomagamy w kompleksowym opracowaniu i wdrożeniu indywidualnie dopasowanych, optymalnych strategii dla poszczególnych grup pracowniczych i osób na szczeblu kierowniczym, zarówno w zakresie programów rejestrowanych (PPE, IKE, IKZE, PPK), jak i nierejestrowanych w KNF (PPI).

O nas

Fundamentem Spółki są wysokiej klasy specjaliści w dziedzinie prawa i finansów, szczególnie z zakresu oceny ryzyka ubezpieczeniowego.

Współpraca międzynarodowa

Międzynarodowa obecność Funk gwarantuje dostęp do najlepszych rozwiązań ubezpieczeniowych na świecie oraz najwyższy standard obsługi ze względu na obecność naszych Partnerów na rynkach lokalnych.

Nasze wartości

Pomagamy Klientom w zarządzaniu ryzykiem. Wspieramy ich w osiąganiu celów strategicznych i operacyjnych. Zapewniamy analizę, szacowanie oraz skuteczne zarządzanie zagrożeniami, a także poszukujemy nowych możliwości ochrony i rozwoju działalności. Priorytetem naszej pracy jest bezpieczeństwo Klienta.

Sukces

Dzisiejszy sukces oraz przyszłość widzimy jako rezultat działań i wartości kultywowanych przez ostatnie 145 lat. Idee założycieli Spółki nie są tylko abstrakcyjnymi zasadami, lecz stanowią fundament dynamicznego rozwoju i wzór do podejmowania właściwych decyzji.

Zaufanie wymaga bliskości

To, co nas odróżnia od tradycyjnych brokerów ubezpieczeniowych i konsultantów w zarządzaniu ryzykiem, to bliskie relacje z naszymi Klientami. Staramy się poznać nie tylko ich bieżącą działalność – ale również ich cele i wartości. Wierzymy, że zaufanie wymaga bliskości i bezpośredniego zaangażowania – to kryteria najlepszej rekomendacji bezpiecznej przyszłości. 

Długofalowa odpowiedzialność

Wierzymy, że jesteśmy odpowiedzialni wobec naszych Klientów – i nie jest to odpowiedzialność ograniczona czasowo. Liczy się dla nas wyłącznie kompleksowe podejście gwarantujące ciągłość bezpieczeństwa, wykraczającego poza dzień dzisiejszy, wspieranie Klientów w pokonywaniu pojawiających się trudności oraz niwelowanie potencjalnych zagrożeń w przyszłości.

Elastyczny i efektywny rozwój

W dzisiejszych czasach, gdy rynki i wymagania zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek, niezbędna dla stabilności działalności jest spora elastyczność. Dla nas elastyczność polega na zrozumieniu indywidualnych wymagań naszych Klientów, abyśmy mogli jak najlepiej dostosować się do obecnych i przyszłych wyzwań, znaleźć najlepsze rozwiązanie i odpowiedni produkt spełniający oczekiwania.

Niezawodność wykraczająca poza standard

Jako firma rodzinna w piątym pokoleniu widzimy, że niezawodność jest czymś więcej niż tylko obowiązkiem naszej firmy - to myśl przewodnia, która zawsze stanowi podstawę naszych relacji z Klientami, Partnerami i Współpracownikami. Nasi Klienci mogą polegać na naszej specjalistycznej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu, gwarantowanych zawsze i wszędzie, gdziekolwiek i kiedykolwiek jesteśmy potrzebni – zarówno na rynku lokalnym, jak i globalnym.

Niezależność – nasza przewaga

Niezależność na rynku rozwiązań w zakresie ubezpieczeń i zarządzania ryzykiem za jedną z najcenniejszych wartości. Wierzmy, że to właśnie niezależność pozwala nam pozostawać solidnym partnerem o przejrzystych zasadach postępowania, na którym można zawsze polegać.